Büyükdere Mahallesi Çilingir

Büyükdere Mahallesi Çilingir servisi olarak başta büyükdere mahallesi ve Odunpazarı semtinin tüm diğer mahallelerine 10 ila 25 dakika arasında uzaklığına göre varış süremiz vardır. Bizleri kapıda kaldığınızda yada araç anahtarınızı kontak üzerinde unuttuğunuzda yada bagajda iken kapılar otomatik kilitlendiğinde arayabilirsiniz. Firmamız ister oto çilingir, isterse çelik para kasası açma kasa çilingir işi olsun tüm bu işler için sizlere özel olarak edindiği kapı açma maymuncuk setleri ile hizmet vermektedir.

Büyükdere mahallesine en yakın çilingir ustaları ile hizmet veren firmamız 10-15 dakika da büyükdere mahallesinde olarak ihtiyacınız olan anahtarcı çilingir hizmetini sizlere sağlar. Kapı açma kilit değiştirme ev oto kasa çilingir işlerinizde firmamız Büyükdere mahallesi çilingir ve civarı mahallelerde yıldıztepe, göztepe, gültepe, vişnelik gibi mahalleler için sizlere hizmet vermektedir. Ustalarımız alanında yetişmiş birer usta oldukları ve 20 yılı aşkın süredir baba mesleğini sürdürdükleri için verilen adrese motorlu araçları ile en kısa sürede ulaşarak kapı ve kilide zarar vermeden sizlere hizmet vereceklerdir.

Sizde büyükdere mahallesinde anahtarcı çilingir ihtiyacınızda bizleri aşağıdaki telefonlardan arayabilirsiniz. Yeni taşındığınız daire veya aparların anahtar göbeklerini değiştirmek için ustalarımız hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmetinizdedir.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Büyükdere Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir